Popüler Rüya Tabirleri

Popüler İncelemeler

Son Haberler

 • NTV'nin acı günü: Özlem'i kaybettik
  NTV'nin acı günü: Özlem'i kaybettik

  NTV ailesi dün acı bir haber aldı. Uzun yıllar birlikte mesai yaptığımız, sadece ekranı değil, nice anıları paylaştığımız, güzel yüzlü, güzel kalpli, güzel ruhlu arkadaşımız Özlem Sarıkaya Yurt'u, kaybettik. Özlem'e bugün öğle vakti Ataköy 5. Kısım Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından veda edeceğiz.

 • Günlük burç yorumları (18 Mayıs 2022)
  Günlük burç yorumları (18 Mayıs 2022)

  Astrolog Murat İpek'ten 18 Mayıs 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

  Ay Yay burcundaki hareketine devam ediyor. Boş vermişlik, oluruna bırakmak gibi durumlar söz konusu olabilir. (MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
  Koç İçten içe inandıklarınızın karşılığını alabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Doğru, size kendini hissettirebilir.
  Boğa Bütçe planlaması ve gelir gider dengesi ile ilgilenirken fazla derinlere girebilir, işin içinden çıkmak için yardım isteyebilirsiniz.
  İkizler Mücadelelerinize destek ve anlayış gösteren kişilerle beraber olabilir, yolunuza daha emin devam etmenizi sağlayacak imkânlar elde edebilirsiniz.
  Yengeç Sağlığınıza yönelik olumlu katkılar yapmak için rutinlerinize yürüyüş gibi çeşitli aktiviteleri ekleyebilir, iyilik halini arttıracak kararlar alabilirsiniz.
  Aslan Ruhunuzu dinlendirecek kültürel faaliyetlerde bulunabilir, çocuklarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz.
  Başak Mevcut iş ve ilişkinizi etkileyecek ailevi konular olabilir. Alacağınız kararlarda kendinizi ihmal etmemeye özen göstermelisiniz.
  Terazi Yakın çevrenizden yeni insanlarla tanışabilir, yeni arkadaşlık ve dostluklar kurabilirsiniz.
  Akrep Hayattan aldığınız keyfi arttıracak düzenlemeler yapabilir, kendinizi değerli hissetmenizi sağlayacak harcamalarda bulunabilirsiniz.
  Yay Anlaşılmaya ve kabul görmeye ihtiyacınız olabilir. Sevdiğiniz insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz.
  Oğlak Tıkır tıkır işleyen planlar söz konusu. Hedefe kitlenmiş bir oğlak burcunun başaramayacağı bir şey olmamalı.
  Kova Emeklerinizin ve sarf ettiğiniz çabanın karşılığını somut olarak alabilirsiniz. Yeni proje ve hedefler için vakit ayırabilirsiniz.
  Balık Ebeveynlerinizle uzun vadeli planlar yapabilir, sizinle beraber ailenizi de etkileyen çalışmalarda bulunabilirsiniz.
 • ABD-Meksika sınırında 530 metre uzunluğunda ‘narko-tünel’ bulundu
  ABD-Meksika sınırında 530 metre uzunluğunda ‘narko-tünel’ bulundu

  ABD uyuşturucu ile mücadele ekipleri, Meksika sınırında yerin 18 metre altında uyuşturucu kaçakçılarının kullandığı 530 metre uzunluğunda bir narko-tünel buldu.

  ABD Adalet Bakanlığına bağlı uyuşturucu ile mücadele ekipleri, ABD-Meksika sınırında yerin 18 metre altında uyuşturucu kaçakçılarının kullandığı 530 metre uzunluğunda bir narko-tünel buldu.
  Tünelin, Meksika’nın Tijuana şehri ile ABD’nin California eyaletinde yer alan San Diego şehrini birbirine bağladığı tespit edildi. İçerisinde havalandırma, elektrikli aydınlatma ve raylı ulaşım hattı bulunan tünelin, ABD tarafındaki San Diego şehrinde uyuşturucu kaçakçıları tarafından kullanılan bir depoya açıldığı açıklandı.
  Operasyon kapsamında ABD güvenlik güçlerinin, 6 kişiyi uyuşturucu kaçakçılığı nedeniyle gözaltına aldığı ifade edilerek, operasyonda ayrıca piyasa değeri 25 milyon dolar olan 771 kilogram kokain, 74 kilogram metamfetamin ve 1 buçuk kilogram da eroinin ele geçirildiği belirtildi.
  Tünelin, ABD’nin eski Başkanı Donald Trump döneminde, sözde tünellere karşı da önlem alınarak inşa edilen sınır duvarının en korunaklı bölümünde ortaya çıkması dikkat çekti.
  California eyalet yetkilileri, 2006 yılından bu yana Meksika sınırında bu tünel gibi elektrikli aydınlatma, havalandırma, raylı ulaşım ve asansöre sahip toplam 15 tünelin ortaya çıkarıldığını belirtti.
 • NTV'nin acı günü: Özlem'i kaybettik
  NTV'nin acı günü: Özlem'i kaybettik

  Bugün NTV ailesinin acı günü. Maalesef hepimizi kahreden haberi aldık bugün. Uzun yıllar birlikte mesai yaptığımız, sadece ekranı değil, nice anıları paylaştığımız, güzel yüzlü, güzel kalpli, güzel ruhlu arkadaşımız Özlem Sarıkaya Yurt'u, kaybettik.

Haberler (Güncel)

Son Okunan Haberler

RÜYA TABİRLERİ

A - B - C - Ç - D - E - F - G - H - I - İ - J - K - L - M - N - O - Ö - P - R - S - Ş - T - U - Ü - V - Y - Z

Facebook Sayfamız

Kimler Sitede

Şu anda 27 konuk çevrimiçi