Popüler Rüya Tabirleri

Popüler İncelemeler

Son Haberler

 • Ön teker aksı kopan otomobil öğrenci servisine çarptı: 17 yaralı
  Ön teker aksı kopan otomobil öğrenci servisine çarptı: 17 yaralı

  Kırıkkale'nin Sulakyurt ilçesinde, ön teker aksı kopan otomobilin, geziden dönen ilkokul öğrencilerinin taşındığı servise çarptığı kazada 14'ü öğrenci 17 kişi yaralandı.

  Kırıkkale'de Mahmut Kaplan (45) yönetimindeki 71 FH 184 plakalı otomobil, ön teker aksının kopması sonucu, sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirmesiyle Erdal Çetiner'in (55) kullandığı 71 BF 392 plakalı öğrenci servisine çarptı. Kazada, otomobil sürücüsü ile öğrenci servisinde bulunan Muhsin Şahin (42) ve Seher Çakal (30) ile öğrenciler Zeynep Doğanay (10), Şerife Özkan (9), Nur Sima Korkmaz (8), İkra Kaplan (8), Poyraz Emin Kalay (8), Tarık Kaya (9), Fikret Tunahan Güneş (10), Göktuğ Koç (9), Azad Erdoğan (9), Berranur Zerde (8), İsa Karamızrak (8), Resul Sarıkaya (8), Salih Tat (10) ve Cevher Adnan Ünal (8), yaralandı.

  İhbar üzerine kaza yerine çok sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Yaralılar, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Kırıkkale'deki hastanelere kaldırıldı.

  Tedaviye alınan yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

  Ayrıca, Sulakyurt Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinin Kırıkkale gezisinin ardından ilçeye döndükleri öğrenildi. Kazayla ilgili başlatılan inceleme sürdürülüyor.

 • Yapıcıoğlu'ndan ilk 4 madde mesajı
  Yapıcıoğlu'ndan ilk 4 madde mesajı

  AK Parti listelerinden İstanbul milletvekili olarak Meclis'e giren HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, anayasanın ilk 4 maddesi ile ilgili "'Anayasanın ilk 4 maddesi zinhar değiştirilemez' demek, nesillerin iradesine ipotek koymaktır." ifadesini kullandı.

  İstanbul milletvekili HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, anayasanın ilk 4 maddesi hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

  Anadolu Yayıncıları Derneğinin etkinliğinde konuşan Yapıcıoğlu, ilk 4 maddeyi değiştirme gibi bir beyanları olmadığını söyledi.

  Yapıcıoğlu, "Bizim dili değiştirelim, bayrağını değiştirelim, başkenti değiştirelim diye bir teklifimiz yok... Diyoruz ki bu maddelere, 'zinhar değiştirilemez' demek gelecek nesillerin iradesine ipotek koymaktır." ifadelerini kullandı.
 • ÇAYKUR’dan kuru çaya yüzde 43 zam
  ÇAYKUR’dan kuru çaya yüzde 43 zam

  ÇAYKUR, artan yaş çay parası ve buna bağlı maliyetler nedeniyle kuru çaya yüzde 43 zam yaptı.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3 Mayıs'ta gerçekleştirdiği Rize mitinginde yaş çay taban fiyatının yapılan yüzde 64’lük zam ile 11 lira 30 kuruşa yükseldiğini duyurmuştu. Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) de yaş çay taban fiyatı ve artan maliyetleri göz önünde bulundurarak kuru çaya bugün itibarıyla yüzde 43 oranında zam yapıldığını bildirdi.
 • Kadir Şeker cezaevinden izinli olarak tahliye oldu
  Kadir Şeker cezaevinden izinli olarak tahliye oldu

  Konya'da, sevgilisini dövdüğünü düşündüğü kişiyi, engellemek isterken öldürdüğü gerekçesiyle yeniden yargılandığı davada, hakkında 10 yıl 10 ay hapis cezası verilen Kadir Şeker, tahliye oldu.

  Kadınhanı ilçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince 1 Haziran'da gözaltına alınarak Akşehir Ceza İnfaz Kurumu'na teslim edilen Kadir Şeker için İdari ve Gözlem Kurulu toplandı. Şeker, kurulun aldığı kararla, Covid-19 tedbirleri kapsamında 31 Temmuz 2023'e kadar izinli sayılarak tahliye edildi. Şeker'in avukatlarından Mustafa Aladağ, Şeker'in yargıtay tarafından cezasının onandığını ve yargı yolunun kendisi için tükendiğini söyledi. Artık cezanın infaz aşamasına başlandığını ifade eden Aladağ, "Şeker için kurul toplandı. Kurulun verdiği karar neticesinde Şeker, covid-19 tedbirleri kapsamında 31 Temmuz 2023'e kadar izinli sayılacak. Bu tarihten sonra eğer uzatma kararı verilmezse, Şeker cezasının kalan kısmını açık cezaevinde geçirecek." ifadelerini kullandı.NE OLMUŞTU? Kadir Şeker, 5 Şubat 2020'de merkez Selçuklu ilçesi Kosova Mahallesi'ndeki parkta duyduğu tartışma sesleri üzerine bir kadının şiddet gördüğünü düşünmüş, çifti ayırmaya çalışmıştı. Şeker, bu sırada Özgür Duran'ın sözlü ve fiziki müdahalesiyle karşılaşmış, aralarındaki boğuşma sırasında Duran, aldığı bıçak darbesiyle yaralanmış ve hastanede hayatını kaybetmişti. Konya 3. Ağır Ceza Mahkemesince yargılanan Şeker'e, "kasten öldürme" suçundan müebbet hapis cezası verilmiş, Şeker'in cezası "haksız tahrik" nedeniyle 15 yıla, "iyi hal" indirimiyle de 12 yıl 6 aya düşürülmüş, Şeker tahliye edilmişti. Avukatlarının itirazı üzerine Yargıtay 1. Ceza Dairesi, Türk Ceza Kanunu'nun 29. maddesi uyarınca 12 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılan Şeker hakkında daha fazla indirim yapılması gerektiği gerekçesiyle kararın bozulmasına hükmetmiş, yapılan yeniden yargılamada Konya 3. Ağır Ceza Mahkemesi Şeker'e 10 yıl 10 ay hapis cezası vermiş, ceza onanmıştı. Bunun üzerine Şeker, 1 Haziran'da jandarma ekiplerince gözaltına alınarak Akşehir Ceza İnfaz Kurumu'na teslim edilmişti.

Haberler (Güncel)

Son Okunan Haberler

RÜYA TABİRLERİ

A - B - C - Ç - D - E - F - G - H - I - İ - J - K - L - M - N - O - Ö - P - R - S - Ş - T - U - Ü - V - Y - Z

Facebook Sayfamız

Kimler Sitede

Şu anda 45 konuk çevrimiçi