Popüler Rüya Tabirleri

Popüler İncelemeler

Son Haberler

 • Canlı yayında kurtarma çalışması (NTV ekibi deprem bölgesinde)
  Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan 6,8 büyüklüğündeki depremde ölü sayısının 21, yaralı sayısının 1030 olduğu bildirildi. 14 saat sonra enkazdan bir kadın çıkarıldı. Bakan Soylu ve Bakan Koca, AFAD Başkanı ile birlikte enkaz bölgesi üzerinde incelemelerini sürdürdü. NTV ekibinden Serkan Kaya ve Kameraman Namık Okutan bölgeden son izlenimlerini aktardı.
 • Enkaz altından telefon edip yerini söyledi
  Merkez Üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından başlatılan kurtarma çalışmaları devam ediyor. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) öncülüğündeki çalışmalarda enkaz altından biri hamile üç kadın birer saat arayla kurtarıldı.
 • NTV ekibi depremin vurduğu Elazığ'da (Enkazdaki bir kadın 13 saat sonra kurtarıldı)
  Elazığ'da merkez üssü Sivrice ilçesi olan 6,8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Enkaz altında olduğu değerlendirilen 30 kişiyi kurtarma çalışmaları devam ediyor. NTV ekibinden Serkan Kaya ve Kameraman Namık Okutan, Elazığ'da enkaz arama çalışmalarından son durumu aktardı. Enkazdaki bir kadın, canlı yayında böyle kurtarıldı.
 • ünlüler
  Elazığ'da meydana gelen ve başta Malatya olmak üzere pek çok ilde hissedilen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Türkiye'nin dört bir yanından destek mesajları paylaşıldı. İşte ünlü isimlerin Elazığ depremi sonrası yaptıkları paylaşımlardan bazıları...

Haberler (Güncel)

Son Okunan Haberler

RÜYA TABİRLERİ

A - B - C - Ç - D - E - F - G - H - I - İ - J - K - L - M - N - O - Ö - P - R - S - Ş - T - U - Ü - V - Y - Z

Facebook Sayfamız

Kimler Sitede

Şu anda 20 konuk çevrimiçi