29 Ağu 2011
DVR Kart SP-9808-9404 Driver

Driveri indirmek için tıklayın.

Devami...
29 Ağu 2011
Creative SB1070 67 Bit Vista W7 driver

Driveri indirmek için  tıklayın

Devami...
20 Ağu 2011
ASUS Crosshair V Formula İnceleme

Alontı : ASUS Crosshair V Formula (Guru3D) Çeviri: Google Computex fuarında AMD 990FX yonga seti yayınlandı ve bu sürüm sürpriz bizi biraz aldı, ben burada tüm yeni anakart...

Devami...
26 Ağu 2011
AMD A8-3800 Llano İşlemci İncelemesi

Alıntı: AMD A8-3800 Llano processor (Guru3D) Çeviri: Google AMD'nin A8 serisi APU incelemesiAMD geçenlerde birleştirilmiş A6 ve A8 serisi APU, Fusion güç, işlemci ve grafik işlemci piyasaya sürdü ... ama ne...

Devami...
06 Ara 2011
AMD Radeon Catalyst 11.11 Drivers WinXP / Win7 32/64
DONANIM İNCELEMELERİ

Sound Blaster X-Fi Titanium HD Ses Kartı İncelemesi


Alıntı: Sound Blaster X-Fi Titanium HD (Guru3D) Çeviri: Google

Creative Labs PC ses dünyasında en tanınmış ses şirketlerinden biri olmak zorundadır. Bu oyun ile ilgili birçok ses teknolojilerine öncülük etmiştir ve çok uzun bir süre için gerçek bir muhalefet ile PC ses kartı pazarına hakim.Diğer şirketlerin PC ses kartı pazarına giriş ve Vista işletim sistemi için ses yığını yeniden tasarlanması ile CL, ses kartı pazarında konumunu bazı belirsiz olmuştur. PC oyun, mevcut ve gelecekteki donanım tabanlı etkileri ile ilgili devam eden bir tartışmaya her zaman olmuştur. Daha fazla oyun kendi ses efekti motorlarını kullanarak doğru olsa da, OpenAL API hala tam gelişmesini ve yeni oyunlar gelecek başlıklar için donanım tabanlı etkiler üretmek için kullanılabilir olduğu da doğrudur.

Donanım tabanlı oyun kartları, oyun büyük ses kişisel görüş ne olursa olsun yerine kullanılan lüks bir zorunluluk haline gelmiştir.

Modern oyunlar, ses ve video ödenen eşit ilgi ile büyük yüksek doları sinematik yapımlar. Diğeri lehine bir ihmal edilmesi, büyük bir oyunun bir atık. Sıkı oyuncular, yüksek kaliteli ses kartı kullanan ve genellikle geçmişteki, şimdiki ya da gelecekteki herhangi bir oyun ile tüm üsleri kapsayacak şekilde X-Fi tabanlı ürünler konusunda ısrar.

Pek çok fazla bu oyun ses teknolojisi öncülük eden şirket, Titanyum HD ses mühendisliği son başyapıtı yayımladı fark aldı. Bu kart talep ses kartı meraklıları yeni mahsul hitap mevcut X-FI tasarımları ve birkaç yeni özellikler ve değişiklikler ile birçok ortak yönleri vardır.

Inceleme okuyun ve kendiniz karar olacak gibi her şeyi söyleyemem.

Bugün Guru3D ses Lab, biz yepyeni bir Titanyum HD ses kartı testleri pil ve öznel dinleme izlenimlerini bırakılacaktır hazır olması.
RÜYA TABİRLERİ

A - B - C - Ç - D - E - F - G - H - I - İ - J - K - L - M - N - O - Ö - P - R - S - Ş - T - U - Ü - V - Y - Z

Anketler

Sitemizi Beğendiniz mi ?