29 Ağu 2011
DVR Kart SP-9808-9404 Driver

Driveri indirmek için tıklayın.

Devami...
26 Ağu 2011
AMD A8-3800 Llano İşlemci İncelemesi

Alıntı: AMD A8-3800 Llano processor (Guru3D) Çeviri: Google AMD'nin A8 serisi APU incelemesiAMD geçenlerde birleştirilmiş A6 ve A8 serisi APU, Fusion güç, işlemci ve grafik işlemci piyasaya sürdü ... ama ne...

Devami...
20 Ağu 2011
ASUS Crosshair V Formula İnceleme

Alontı : ASUS Crosshair V Formula (Guru3D) Çeviri: Google Computex fuarında AMD 990FX yonga seti yayınlandı ve bu sürüm sürpriz bizi biraz aldı, ben burada tüm yeni anakart...

Devami...
29 Ağu 2011
Creative SB1070 67 Bit Vista W7 driver

Driveri indirmek için  tıklayın

Devami...
06 Ara 2011
AMD Radeon Catalyst 11.11 Drivers WinXP / Win7 32/64
DONANIM İNCELEMELERİ

HIS Radeon 6970 IceQ MIX incelemesi


Alıntı: HIS Radeon 6970 IceQ MIX (Guru3D) Çeviri: Google

Üreticiler bu gün bir grafik kartı eşsiz pazar getirmek için aşırı gitmek. HIS bu duyguları fark biraz sahip bir ürün yayınladı. Kabaca LUCID bir yıl önce bir buçuk multi-GPU (çoklu grafik işlemci) (farklı markalar) teknolojisi, Lucid Hydra çözüm devrim olduğunu iddia ile piyasaya girdi.

Bu piyasada büyük bir heyecan yarattı ve anakart üreticileri hızlı şekilde bu modaya uygun tekne kaçırmamaya çoğunluğa üzerine atladı. Ne yazık ki, bugüne kadar piyasaya çıktığından beri, Lucid Hydra kötü ölçekleme bir drama, bir sürü uyumsuzluk, yavaş sürücü güncellemeleri olmuştur; gerçekten çok değerlendirenler, yonga seti lanetli ve bana şahsen ben 6 ayaklarınızın altında olduğu Hydra çözüm görmek istiyorum.Gibi küçük bir grafik kartı uygulanmakta olan Hydra yongası görmek için sürpriz. HIS, high-end grafik kartları üzerine bu şekilde çok pahalı Hydra yongası eklemeye karar verdik. Ve emin olun, fikir ses, uygulama serin, ama ne HIS öngörülmemektedir Hydra lanetli olduğunu.

Şimdi uzun bir süre HIS ürünleri gözden oldum, kendi formülü ile devam ediyor sektöründe daha saygın ve bilinen isimlerinden biridir: referans IceQ Turbo baskı grafik kartları. Kısa bir süre önce, AMD / ATI en hızlı GPU sunan güncel, Radeon HD 6970 biraz özel bir sürümü serbest bırakmak için karar verdi.

HIS IceQ soğutucusu yeni bir model ile birlikte orada R6970 GPU ve bellek iki konserler sıvanmış bir mavi renkli PCB aldı. Bunun yanında, bu kart ile birlikte söylenecek bir NVIDIA grafik kartı çalıştırmak ve teoride oyun performansını artırmak için izin LUCID Hydra yongası gömülü.

Bu yüzden her zaman olsun ya da daha önceki deneyimlerin iyi veya kötü yok önemli değil, yeni çözümlere bir şans verin.

Kartın kendisi tarafından test ve sonra yüklemek ve LUCID Hydra (ya da çözüm HIS deyimiyle MIX) etkinleştirmek. Biz bir GeForce GTX 580, Radeon 6970 yüklemek ve performans ölçeklendirme bilge sonunda göreceksiniz.

Değerlendirme içine baştan itibaren bir göz atalım.
RÜYA TABİRLERİ

A - B - C - Ç - D - E - F - G - H - I - İ - J - K - L - M - N - O - Ö - P - R - S - Ş - T - U - Ü - V - Y - Z

Anketler

Sitemizi Beğendiniz mi ?