29 Ağu 2011
DVR Kart SP-9808-9404 Driver

Driveri indirmek için tıklayın.

Devami...
26 Ağu 2011
AMD A8-3800 Llano İşlemci İncelemesi

Alıntı: AMD A8-3800 Llano processor (Guru3D) Çeviri: Google AMD'nin A8 serisi APU incelemesiAMD geçenlerde birleştirilmiş A6 ve A8 serisi APU, Fusion güç, işlemci ve grafik işlemci piyasaya sürdü ... ama ne...

Devami...
20 Ağu 2011
ASUS Crosshair V Formula İnceleme

Alontı : ASUS Crosshair V Formula (Guru3D) Çeviri: Google Computex fuarında AMD 990FX yonga seti yayınlandı ve bu sürüm sürpriz bizi biraz aldı, ben burada tüm yeni anakart...

Devami...
29 Ağu 2011
Creative SB1070 67 Bit Vista W7 driver

Driveri indirmek için  tıklayın

Devami...
06 Ara 2011
AMD Radeon Catalyst 11.11 Drivers WinXP / Win7 32/64
DONANIM İNCELEMELERİ

ECS X79R-AX Extreme Anakart İnceleme

ECS X79 Motherboard

Alıntı: ECS X79R-AX Extreme (Guru3D) Çeviri: Google

GİRİŞ ECS X79R-AX Extreme

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde biz ECS, bir OEM üretici olmanın gerçekten zor yanı sıraperakende pazarında sızmaya çalıştı fark var. Bu makul bir başarı ile oldu. BlackSerisi anakartlar ile kendi tasarım almaya başladı. Daha fazla özelliklere sahip çok daha iyi görünümlü bir tasarıma sahip.


O ilk Black Serisi anakart piyasaya sürüldü ve bir çok değişti çünkü zaten üç yıl oldu. Vahşi Intel'in Sandy Bridge-E işlemci ve X79 karşılıklı simbiyoz bir bağ oluşturmak için gerekli : ECS tüm yeni 6 çekirdekli işlemci için anakart da tasarlamaya başlamış.

Itiraf etmeliyim, ben muhtemelen bizim laboratuvarları yaşadığınız en zengin özelliklere sahip X79 anakart olduğu gibi, küçük bir anakart geldiğimde şok oldu.Şimdi ben bu ASUS Rampage IV Extreme daha uygun olacağı için burada enmeraklısı odaklı X79 anakart demiyorum, hayır, zengin bir özellik. Detay inanılmaz miktarda SATA ve USB 3.0 bağlantı noktası yığınları bulunan aşırı sunan anakartgirdi ve birden fazla NIC, kablosuz bağlantı, Bluetooth gibi çok daha güzel şeyler ...Ben zengin özelliklere sahip dediği zaman, gerçekten ben şaka değildi. Ve evet, bu,karşı adil bir fiyat seçenekleri ile yüklenen bir anakart bina ne ECS iyidir.

Her neyse, biz X79 yonga seti ve ilgili ECS X79R-AX modeli ele alacağız sonraki sayfaya üzerinde kafa. Sonra biz iyi bir fotoğraf çekimi ve ürün bir kriter paketiatmak ve performansının Intel Core i7-3960X gibi bir göstergesidir (Sandy Bridge-E) ve X79 platformu olacak.

Bir göz var ve emin olun, biz biliyoruz, ya aşk ya da tasarım nefret ediyorum ama buanakart sadece çekici özellikleri ile yüklü olarak bir şans verin.
RÜYA TABİRLERİ

A - B - C - Ç - D - E - F - G - H - I - İ - J - K - L - M - N - O - Ö - P - R - S - Ş - T - U - Ü - V - Y - Z

Anketler

Sitemizi Beğendiniz mi ?